Stowarzyszenie Klub Abstynenta "WIARUS"

ROCZNICA: 5 Stanisława i 10 Tadeusza

11.02.2017r obchodziliśmy 5 rocznicę Stanisława i 10 Tadeusza. Rocznica ta zbiegła się ze Światowym Dniem Chorych. Uroczystość tą rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele pod Wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Lipsku. Mszy przewodniczyło trzech księży: Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia – Ks. Czesław Koraszyński, Proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Polski – Ks. Kan. Tadeusz Czuk i Proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela – Ks. Tomasz Winogrocki.
We Mszy Świętej uczestniczyło około 120 osób. Swoją obecnością zaszczycili nas: reprezentanci z Urzędu Miasta i Gminy, Poseł Ziemi Zamojskiej – Sławomir Zawiślak oraz terapeuci a także rodzina i przyjaciele.
Po uroczystościach w kościele udaliśmy się do Ośrodka Terapeutyczno Wychowawczego w Lipsku Polesiu, gdzie po mitingu, czekała na nas gorąca kawa i herbata oraz gorący posiłek. Następnie nasi gospodarze zaprosili nas do zabawy przy muzyce granej na żywo.
Zabawa trwała do rana…

ROCZNICA: 5 Stanisława i 10 Tadeusza